חיפוש באתר

דבר יו"ר הדירקטוריון

 

אנו נמצאים בתקופה יפה בעירנו נוף הגליל, תקופה של שינויים והתחדשות הבאים עלינו לטובה וכך גם ברשת המרכזים הקהילתיים – הבית שלכם התושבים, הבית של כולנו!

 

מאז ומתמיד התושבים בנוף הגליל היו לנגד עיני ולכן קיבלתי על עצמי לפני מספר חודשים את תפקיד יושבת ראש הדירקטוריון של הרשת. לתפיסתי המרכזים הקהילתיים בעיר הם חוד החנית בעשיה הקהילתית והתרבותית למענכם ולרווחתכם בכל תחומי היום-יום. אם בחינוך הבלתי פורמלי לילדים ולבני הנוער שלנו, בשירותי הכוונה לגיל השלישי, בתמיכה ושילוב אוכלוסיות מיוחדות ואם בתכניות תרבות, בידור ופנאי, קייטנות, הפעלת רשת ספריות ועוד. כל תחום ותחום מקבל מענה אצלנו ברשת המרכזים הקהילתיים.

 

בנוף הגליל ישנו עולם קהילתי תרבותי עשיר מאוד ואנו שמנו לעצמנו למטרה לאפשר לכל הקהילות להשתלב ולקחת בו חלק. דירקטוריון הרשת שוקד ברצינות רבה על דרכים ומשאבים לאפשר פעילות ברמה המקצועית הגבוהה ביותר וזאת בשיתוף פעולה מלא עם הנהלת העירייה ושותפים נוספים בעיר. 

 

מהיכרותי רבת השנים עם צוות העובדים ברשת בהובלת המנכ"לית החדשה שלנו בתיה כהן אני סמוכה ובטוחה כי ברוח התקופה נזכה לראות אפילו עוד תחומים ותכניות חדשות והכל למענכם התושבים.

הרשת פרוסה בכל רחבי העיר וזמינה בשבילכם ולמענכם תמיד! אני מזמינה אתכם לבוא ולקחת חלק בשפע הפעילויות שיש לנו להציע.

 

שלכם,

 

עירית שחר

יו"ר הדירקטוריון

צרו קשר:
  • רשת המרכזים הקהילתיים נוף הגליל - מתנס נצרת עילית
  • מעלה יצחק 4
  • נוף הגליל
  • 04-6467468
  • פקס: 04-6014736
מתנסנט חוגים